ul. Raszyńska 37, 60-135 Poznań | tel: 660 596 717 | email: brukipolskie@wp.pl

Usługi kamieniarskie i brukarskie

Firma BRUKIPOLSKIE zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej, granitowej, płyt kamiennych oraz budowy ogrodzeń ogrodzeń i elewacji z kamienia ozdobnego.Swoje doświadczenie zyskaliśmy w trakcie realizacji setek projektów w różnych miastach w Polsce i w Europie. W branży kamieniarskiej posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie. Sprawdź nasze projekty i przekonaj się sam!

Zobacz więcej

Układanie kostki granitowej

Firma zajmuje się również kompleksowym wykończeniem kostką granitową: elewacji budynków, ścieżek ogrodowych, podjazdów, tarasów oraz innych. Zainwestuj w trwały i piękny efekt. Pamiętaj, że na nasze pracę dajemy pisemną gwarancję.

Zobacz więcej

Układanie kostki brukowej

Trwałe i estetyczne nawierzchnie chodników i podjazdów buduje się obecnie głównie z betonowej kostki o różnych barwach i kształtach. Bogaty asortyment tych wyrobów pozwala na dostosowanie pokrycia dróg do otoczenia, formy architektonicznej budynków oraz do przeznaczenia nawierzchni.

Zobacz więcej

O firmie Bruki Polskie

Pasja w projektowaniu ogrodów, podjazdów i elewacji ozdobnych

O firmie

Właściciel firmy BRUKI POLSKIE, początkowo pracujący w regionie Kielc, wyróżniał się energią, skrupulatnością oraz ambicją. Po latach zdobywania wiedzy w branży budowlanej, oraz ciężkiej pracy w Polsce oraz Włoszech, rozpoczął własną działalność rodzinną na rynku poznańskim.

Nasza firma brukarska dba o jakość oferowanych produktów oraz usług, które spełniają oczekiwania naszych obecnych oraz potencjalnych klientów, oraz odpowiadają przepisom nadrzędnym.

Pragniemy umacniać wizerunek naszej firmy brukarskiej jako solidnego, wiarygodnego, dbającego o dobro klienta wykonawcę oraz partnera.

Kosztorysowanie prac

Każda działka posiada odmienne warunki do zabudowy. Kosztorys przygotowujemy po uprzednim, BEZPŁATNYM sprawdzeniu terenu przez właściciela firmy.

Koszta inwestycji są wieloczynnikowe. Główny wpływ na ostateczną jej cenę mają; materiały, metraż dodatkowych elementów jak odwodnienie, wykonane usługi, transporty, rodzaj gleby oraz ukształtowanie terenu. Na życzenie klienta przygotowujemy kosztorysy szczegółowe, w których wskazujemy szacowaną ilość materiałów oraz ceny poszczególnych prac. Jednocześnie zaznaczamy, iż kosztorys jest przewidywanym planem wydatków, elastycznym na zmiany, zgodnie z życzeniami klienta.

Standardowo dla ułatwienia, do kosztorysu dołączamy wzór umowy, który reguluje kwestie terminów, płatności, itd. Umowa ma formę prostego w obsłudze formatu works.

Skontaktuj się z nami


Bruki Polskie
Usługi kamieniarskie i brukarskie
Tel.: 660 596 717
Tel.: 882 712 174
e-mail: brukipolskie@wp.pl

Wyślij wiadomość